Przejdź do treści
Logo Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty Unijne
06.04
2020

Uwaga! Komunikaty Wydziału Komunikacji!

Ważne komunikaty dla kierowców w związku z #koronawirusem:

Wydłużony czas na zarejestrowanie pojazdu: 180, a nie 30 dni jak dotychczas.
Nowy termin 180 dni uwzględnia się również przy karach pieniężnych, za brak rejestracji sprowadzonego pojazdu lub brak zawiadomienia o nabyciu lub zbyciu pojazdu, o których mowa w art. 140mb ustawy Prawo o Ruchu Drogowym.
Wydłużony termin obowiązuje od 1 marca do dnia 31 grudnia br.

Jeśli ważność prawa jazdy kończy się z powodu braku badań lekarskich:
Orzeczenia lekarskie i orzeczenie psychologiczne, których ważność upłynęła po dniu 7 marca br. zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu epidemii.

Przypominamy, że Wydział Komunikacji i Drogownictwa odpowiada na pytania tylko telefonicznie  59 841 85 40 i przez internet komunikacja@powiat.slupsk.pl Sprawy pilne załatwiamy tylko po telefonicznym uzgodnieniu terminu.

21.05
2020

Testy na koronawirusa już w Słupsku

Centrum funkcjonuje na terenie kampusu Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Westerplatte 64/Kozietulskiego. Test mogą wykonać osoby, które zgłoszą się na infolinię - tel. 58 727 05 05 i zostaną zakwalifikowane przez operatora do badania.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony