Przejdź do treści

Uchwały antysmogowe

Uchwały antysmogowe

Zarząd Województwa Pomorskiego informuje, że zapewnia udział społeczeństwa w opracowaniu projektów uchwał Sejmiku Województwa Pomorskiego:

  • w sprawie wprowadzenia na obszarze miast województwa pomorskiego z wyłączeniem Gminy Miasta Sopotu, ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw (tzw. "uchwały antysmogowej dla miast")
  • w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa pomorskiego, z wyłączeniem Gminy Miasta Sopotu i obszaru miast, ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw (tzw. "uchwały antysmogowej poza miastami")

Od 13 lipca do 14 sierpnia 2020 r. można składać wnioski i uwagi drogą elektroniczną na adres e-mail: konsultacje-srodowisko@pomorskie.eu, ustnie do protokołu lub pisemnie na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Departament Środowiska i Rolnictwa, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk

Z treścią projektu uchwał można zapoznać się między innymi na stronie internetowej BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego

Komunikat uchwała antysmogowa dla miast
Komunikat uchwała antysmogowa poza miastami

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony