Przejdź do treści
Logo Biuletyn Informacji Publicznej
Projekty Unijne

InterMap

InterMap

Od dnia 08.06.2020 r. zostanie bezpłatnie udostępniony InterMap, e-usługa umożliwiająca wymianę danych bazy danych BDOT/GESUT/EGIB prowadzonych w systemie EWID2007 w Wydziale Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Słupsku, a firmami geodezyjnymi.

W ramach tej e-usługi można otwierać pliki kcd otrzymane z ośrodka, wykonywać wydruki z tych plików, eksportować dane do formatu dxf, modyfikować dane w pliku, zapisać zmiany w pliku, zamawiać z ośrodka pliki do modyfikacji dla swoich prac geodezyjnych, dzięki którym można tworzyć zamówione przez klientów opracowania geodezyjne oraz jednocześnie zasilać powiatową bazę BDOT/GESUT wprowadzając nowo pomierzone obiekty lub modyfikując położenie i atrybuty już istniejących. W ramach tej usługi jest również dostęp do prac geodezyjnych, które zostały zgłoszone w naszym ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, dzięki czemu można pobierać załączone do zgłoszeń prac pliki bez konieczności logowania się do Portalu Geodety. Wszystkie te czynności mogą być wykonywane tylko w granicach Starostwa Powiatowego w Słupsku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony